Polaroid PLD 4066/S 1N5 Z7 Güneş Gözlüğü
3.979,00TL 1.989,00TL
- Marka: Polaroid
- Ürün Kodu: PLD 4066/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:57
Çerçeve rengi: Turuncu
Cinsiyet: Kadın
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 57 mm |
| Köprü | 16 mm |
| Sap uzunluğu | 145 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | PLD 4066/S |
| Marka | Polaroid |
| Cinsiyet | Kadın |
| Çerçeve rengi | Turuncu |
| Cam rengi | Mavi |
| Cam filtre tipi | Polarize |
| Çerçeve materyali | Polikarbon |
| Çerçeve şekli | Cat Eye |
| Ayna | Mavi degrade |
















