Polaroid PLD 4048/S R8V IG Güneş Gözlüğü
4.389,00TL 2.629,00TL
- Marka: Polaroid
- Ürün Kodu: PLD 4048/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:56
Çerçeve rengi: Kahverengi - Kırçıllı
Cinsiyet: Kadın
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 56 mm |
| Köprü | 17 mm |
| Sap uzunluğu | 140 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | PLD 4048/S |
| Marka | Polaroid |
| Cinsiyet | Kadın |
| Çerçeve rengi | Kahverengi |
| Cam rengi | Kahverengi |
| Cam filtre tipi | Polarize |
| Çerçeve materyali | Polikarbon |
| Çerçeve şekli | Cat Eye |
| Ayna | Yok |
















