MaxMara MM Needle VI 2M2 9O Güneş Gözlüğü
11.659,00TL 5.829,00TL
- Marka: Maxmara
- Ürün Kodu: MM Needle VI
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:50
Çerçeve rengi: Siyah
Cinsiyet: Kadın
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 50 mm |
| Köprü | 21 mm |
| Sap uzunluğu | 145 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | MM Needle VI |
| Marka | MaxMara |
| Cinsiyet | Kadın |
| Çerçeve rengi | Siyah |
| Cam rengi | Gri |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Asetat |
| Çerçeve şekli | Yuvarlak |
| Ayna | Gri degrade |



















