Marc Jacobs Marc 136/S PWD HA Güneş Gözlüğü
11.389,00TL 5.689,00TL
- Marka: Marc Jacobs
- Ürün Kodu: Marc 136/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:56
Çerçeve rengi: Mavi
Cinsiyet: Erkek
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 56 mm |
| Köprü | 17 mm |
| Sap uzunluğu | 145 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Marc 136/S |
| Marka | Marc Jacobs |
| Cinsiyet | Erkek |
| Çerçeve rengi | Mavi |
| Cam rengi | Kahverengi |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Metal |
| Çerçeve şekli | Aviator |
| Ayna | Kahverengi degrade |

















