Jimmy Choo Tora/S QAN J6 Güneş Gözlüğü
10.689,00TL 5.349,00TL
- Marka: Jimmy Choo
- Ürün Kodu: Tora/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:57
Çerçeve rengi: Kahverengi - kırçıllı
Cinsiyet: Kadın
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 57 mm |
| Köprü | 18 mm |
| Sap uzunluğu | 140 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Tora/S |
| Marka | Jimmy Choo |
| Cinsiyet | Kadın |
| Çerçeve rengi | Kahverengi |
| Cam rengi | Kahverengi |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Metal |
| Çerçeve şekli | Aviator |
| Ayna | Kahverengi degrade |



















