Jimmy Choo Nick/S 2M2 T4 Güneş Gözlüğü
16.279,00TL 10.579,00TL
- Marka: Jimmy Choo
- Ürün Kodu: Nick/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:50
Çerçeve rengi: Siyah
Cinsiyet: unisex
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 50 mm |
| Köprü | 23 mm |
| Sap uzunluğu | 150 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Nick/S |
| Marka | Jimmy Choo |
| Cinsiyet | unisex |
| Çerçeve rengi | Siyah |
| Cam rengi | Altın rengi |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Asetat |
| Çerçeve şekli | Yuvarlak |
| Ayna | Aynalı |



















