Jimmy Choo Jewly/S 150 S1 Güneş Gözlüğü
10.499,00TL 5.249,00TL
- Marka: Jimmy Choo
- Ürün Kodu: Jewly/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:58
Çerçeve rengi: Altın rengi
Cinsiyet: Kadın
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 58 mm |
| Köprü | 13 mm |
| Sap uzunluğu | 140 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Jewly/S |
| Marka | Jimmy Choo |
| Cinsiyet | Kadın |
| Çerçeve rengi | Altın rengi |
| Cam rengi | Kahverengi |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Metal |
| Çerçeve şekli | Aviator |
| Ayna | Kahverengi degrade |



















