Jimmy Choo Gem/S 16R EO Güneş Gözlüğü
13.389,00TL 8.029,00TL
- Marka: Jimmy Choo
- Ürün Kodu: Gem/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:48
Çerçeve rengi: Şeffaf
Cinsiyet: Kadın
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 48 mm |
| Köprü | 25 mm |
| Sap uzunluğu | 140 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Gem/S |
| Marka | Jimmy Choo |
| Cinsiyet | Kadın |
| Çerçeve rengi | Şeffaf |
| Cam rengi | Kahverengi |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Asetat |
| Çerçeve şekli | Yuvarlak |
| Ayna | Kahverengi degrade |


















