Jimmy Choo Araya/S LYX EU Güneş Gözlüğü
16.199,00TL 10.529,00TL
- Marka: Jimmy Choo
- Ürün Kodu: Araya/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:57
Çerçeve rengi: Bordo
Cinsiyet: Kadın
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 57 mm |
| Köprü | 14 mm |
| Sap uzunluğu | 140 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Araya/S |
| Marka | Jimmy Choo |
| Cinsiyet | Kadın |
| Çerçeve rengi | Bordo |
| Cam rengi | Gri |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Metal |
| Çerçeve şekli | Clubmaster |
| Ayna | Gri degrade |

















