Fendi FF 0292/S PJP 3J Güneş Gözlüğü
17.539,00TL 10.529,00TL
- Marka: Fendi
- Ürün Kodu: FF 0292/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:53
Çerçeve rengi: Mavi
Cinsiyet: Unisex
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 53 mm |
| Köprü | 21 mm |
| Sap uzunluğu | 140 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | FF 0292/S |
| Marka | Fendi |
| Cinsiyet | Unisex |
| Çerçeve rengi | Mavi |
| Cam rengi | Mavi |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Titanyum |
| Çerçeve şekli | Geometrik |
| Ayna | Mavi aynalı |
















