Carrera 2005T/S 807 1V Güneş Gözlüğü
5.989,00TL 2.989,00TL
- Marka: Carrera
- Ürün Kodu: Carrera 2005T/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:53
Çerçeve rengi: Siyah
Cinsiyet: Erkek
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 53 mm |
| Köprü | 17 mm |
| Sap uzunluğu | 135 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Carrera 2005T/S |
| Marka | Carrera |
| Cinsiyet | Erkek |
| Çerçeve rengi | Siyah |
| Cam rengi | Mavi |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Enjeksiyon |
| Çerçeve şekli | Aviator |
| Ayna | Mavi yarı aynalı |
















