Carrera 188/G/S J5G IR Güneş Gözlüğü
6.199,00TL 3.719,00TL
- Marka: Carrera
- Ürün Kodu: Carrera 188/G/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:59
Çerçeve rengi: Altın rengi
Cinsiyet: Erkek
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 59 mm |
| Köprü | 15 mm |
| Sap uzunluğu | 145 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Carrera 188/G/S |
| Marka | Carrera |
| Cinsiyet | Erkek |
| Çerçeve rengi | Altın rengi |
| Cam rengi | Gri |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Metal |
| Çerçeve şekli | Aviator |
| Ayna | Yok |
















