Carrera 124/S 003 DJ Güneş Gözlüğü
6.789,00TL 3.389,00TL
- Marka: Carrera
- Ürün Kodu: Carrera 124/S
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:58
Çerçeve rengi: Siyah
Cinsiyet: Unisex
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 58 mm |
| Köprü | 17 mm |
| Sap uzunluğu | 145 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Carrera 124/S |
| Marka | Carrera |
| Cinsiyet | Unisex |
| Çerçeve rengi | Siyah |
| Cam rengi | Yeşil |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Metal |
| Çerçeve şekli | Aviator |
| Ayna | Yok |
















