Tommy Hilfiger Güneş Gözlükleri

heading_title

Tommy Hilfiger, kendi markasıyla aynı markayı piyasaya sürdüğünden beri, klasik Amerikan havalı tarzının öncüsü olarak dünya çapında ün kazandı. İkonik pop kültürü ve Amerikan mirasından ilham alan tasarımcı ve markası, gelenekleri yıkmak ve bireyselliği kutlamak için sürekli iyimser bir vizyonla hareket ediyor.

Tommy Hilfiger dünyanın önde gelen, tasarımcı yaşam tarzı markalarından biridir ve klasik Amerikan havalı tarzının özünü, tasarımlarına yansıtan preppy style (tiki tarzı) ile tanınmaktadır.

Bugün, Tommy Hilfiger'ın Baş Tasarımcı olarak rehberliği, vizyonu ve liderliği altında olan TOMMY HILFIGER, kapsayıcı ve genç ruhunu dünya çapındaki tüketicilerle paylaşan, dünyanın en tanınmış yaşam tarzı markalarından biridir.

Kadın, erkek ve çocuk spor giyim, denim, aksesuar ve ayakkabı dâhil olmak üzere geniş bir koleksiyon yelpazesiyle TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS etiketleri altında dünya çapında tüketicilere birinci sınıf stil, kalite ve değer sunan marka ek olarak, kokular, gözlükler, saatler ve ev eşyaları da dahil olmak üzere bir dizi ürün ile ön sıralarda yerini almaktadır.

TOMMY HILFIGER, temel çizgisi spor giyim olan, kalbindeki klasik Amerikan havalı ruhunu hayata geçirmesiyle tanınmaktadır. Koleksiyonları 25 ile 40 yaş arasındaki tüketicilere yönelik olan markanın Baş Tasarımcı Tommy Hilfiger'ın özgün dokunuşuyla zamansız klasikleri özgürleştiriyor, bireyselliği ve iyimserliği stil aracılığıyla kutluyor.

TOMMY JEANS; Modern ve rahat Amerikan denim klasiklerinden ilham alır ve 18-30 yaş arası jean odaklı yeni nesil tüketicilere yönelik tasarımları ile ön plana çıkmaktadır.

TOMMY HILFIGER EYEWEAR, markanın lisanslı aksesuarlarının başında gelen gözlük koleksiyonu Amerikan mirasının çağdaş etkilerini, eğlenceli bir moda anlayışı ile harmanlayarak üretilen yüksek kalitede ürünleridir. Tommy Hilfiger gözlük koleksiyonlarını zamana meydan okuyan klasikleri yeniden tasarlanarak, ikonik parçaları modern, kendinden emin ve rahat, zahmetsiz bir stil için benzersiz bir şekilde hazırlanmaktadır.


Tommy Hilfiger Güneş Gözlükleri için tıklayın...

Atlas İstanbul olarak tüm ürünlerimiz Orjinal ve 2 yıl garantilidir. Faturası, kutusu, silme bezi ve garanti belgesi ile gönderilmektedir.

Related Post

Jimmy Choo Güneş Gözlükleri

Jimmy Choo Güneş Gözlükleri

Atlas İstanbul olarak ürün yelpazemizde olan Jimmy Choo kadınların vazgeçilmezi arasında en ön sırada yer alan güneş gözlüğünü, değerli taşlar, metal ve asetat ile birleştirerek şıklığı en üst seviyeye taşıyan ürünler tasarlamaktadır.

Marc Jacobs Güneş Gözlükleri

Marc Jacobs Güneş Gözlükleri

Güneş Gözlüğü her geçen gün büyüyen bir vizyonla en çekici aksesuar olmaya devam ediyor. Söz konusu gözlük olduğunda Marc Jacobs;’ın en iyi tasarımlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Neden Polarize Cam?

Neden Polarize Cam?

Işık, yansıtıcı yüzeylere (örn. su, kum, kar veya asfalt) yansıdığında parlama oluşturur

Polaroid Güneş Gözlükleri

Polaroid Güneş Gözlükleri

Polaroid, mükemmel görüş ile optimum korumayı birleştiren polarize lensin mucididir. Güneş gözlüğü için polarize filtreyi kullanan ilk marka olan Polaroid, her zaman en yüksek lens kalitesini en yeni malzemeler ile birlikte harmanlar.

Fendi Güneş Gözlükleri

Fendi Güneş Gözlükleri

1925'te Roma'da kürk ve deri atölyesi olarak kurulan Fendi, günümüzde dünyanın en çok tanınan lüks moda markalarından biridir. Uzun yıllar markanın kreatif direktörlüğünü yapan Karl Lagerfeld, Fendi logosunun da mimarıdır.

Ünlü italyan markası, imzası olan çift "F" logosunun yanı sıra kusursuz bir hassasiyetle yapılan cüretkâr çantalarıyla tanınır.