Carrerino 17 D28 JJ Güneş Gözlüğü
6.189,00TL 3.089,00TL
- Marka: Carrera
- Ürün Kodu: Carrerino 17
- Stok Durumu: Stokta var
Ekartman:49
Çerçeve rengi: Siyah
Cinsiyet: Çocuk
Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir.
Detaylı bilgilerini Özellikler sekmesinden görebilirsiniz.
Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütör Garantisi Altındadır.
Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile gönderilecektir.
*Gözlük kesesi silme bezi yerine kullanılır.

| Ölçüler | |
| Ekartman | 49 mm |
| Köprü | 16 mm |
| Sap uzunluğu | 125 mm |
| Genel Özellikler | |
| Model numarası | Carrerino 17 |
| Marka | Carrera |
| Cinsiyet | Çocuk |
| Çerçeve rengi | Siyah |
| Cam rengi | Gri |
| Cam filtre tipi | UV Filtre |
| Çerçeve materyali | Enjeksiyon |
| Çerçeve şekli | Wayfarer |
| Ayna | Gri degrade |


















